Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wybory na Prezydenta RP - 28 czerwiec

Strona Państwowej Komisji Wyborczej

Informacje Państwowej Komisji Wyborczej dotyczące zarządzonych wyborów:

Informacja o możliwości skorzystania przez każdego wyborcę z korespondencyjnego trybu głosowania oraz sposobie realizacji tego prawa w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Uchwały PKW

Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 3 czerwca 2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - niniejszy dokument zawiera również kalendarz wyborczy.

PDFUstawa z dnia 2 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. z możliwością głosowania korespondencyjnego.

PDFObwieszczenie Wójta Gminy Łambinowice z dnia 5 czerwca 2020 r. w sprawie miejsc na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń.pdf

PDFZarządzenie Wójta Gminy Łambinowice z dnia 05 czerwca 2020 r. w sprawie wyznaczenia na obszarze gminy miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń i plakatów.pdf

PDFUchwała nr 183/2020 PKW z dnia 10 czerwca 2020 r. w sprawie wytycznych dla obwodowych komisji wyborczych dotyczących zadań i trybu przygotowania oraz przeprowadzenia głosowania w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

PDFPostanowienie nr 145/2020 Komisarza Wyborczego w Opolu II z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

PDFInformacja Okręgowej Komisji Wyborczej nr 27 w Opolu o składzie, siedzibie i pełnionych dyżurach

PDFPostanowienie nr 195/2020 Komisarza Wyborczego w Opolu II z dnia 17 czerwca 2020 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.


PPTKwalifikacja ważności głosu
PPTSzkolenie członków OKW


 

Wersja XML